Våre treningstider

Vi trener i Framohallen primært, men også på Varden og Sælen skole for de mindre årsklassene.

Klikk på bildet under, for fulle detaljer.

 
 

Jente / Dametreninger

DAGTIDDAGTID    
DAMER AMANDAG20:00-22:00TIRSDAG19:00 - 20:30TORSDAG19:00-20:30FREDAG15:45-16:45
DAMER BMANDAG20:15-22:00ONSDAG (B1)19:15-20:30    
DAMER CMANDAG ONSDAG (B2)20:30-22:00FREDAG ( B1)19:15-20:45  
JENTER 01/00MANDAG20:00-22:00TIRSDAG19:00 - 20:30ONSDAG(B1)19:15-20:30TORSDAG19:00-20:30
JENTER 02MANDAG20:15-22:00TIRSDAG20:30-22:00TORSDAG (B2)20:30-22:00  
JENTER 03MANDAG18:45-20:15TIRSDAG (B2)20:!5-22:00FREDAG ( B2)   
JENTER 04MANDAG18:45-20:00TIRSDAG (B2)19:00-20:15TORSDAG ( B1)18:00-19:00  
JENTER 05TIRSDAG (B2)17:00-18:00ONSSDAG (B2)19:15-20:30FREDAG ( B1)18:00-19:15  
JENTER 06ONSDAG ( B2)16:00-17:15FREDAG (B2)17:15-18:45    
JENTER 07ONSDAG ( B1)16:00-17:15FREDAG (B2)     
JENTER 08ONSDAG ( B1)18:15-19:15TORSDAG (B2)18:00-19:00    
JENTER 09TIRSDAG (SÆL)18:00-19:00ONSDAG (B2)17:15-18:15    
JENTER 10TORSDAG (B1)17:00-18:00MANDAG (VAR)18:00-19:00    
JENTER 11MANDAG (SÆL)18:00-19:00      
JENTER 12TIRSDAG(VAR)17:00-18:00      
         
        

Gutte / Herretreninger

 
DAGTIDDAGTIDDAGTIDDAGTIDDAGTID
HERRER AMANDAG(B1)16:00-17:30ONSDAG(B1)20:30-22:00TORSDAG(B1)20:30-22:00FREdag(B1)16:30-18:00  
HERRER B  TIRSDAG(B1)17:30-18:30TORSDAG(B1)20:30-22:00    
HERRER C          
GUTTER 00MANDAG(B1)16:00-17:30TIRSDAG(B1)17:30-18:30ONSDAG(B1)20:30-22:00TORSDAG(B1)20:30-22:00FREdag(B1)16:30-18:00
GUTTER 01MANDAG(B1)16:00-17:30TIRSDAG(B1)17:30-18:30ONSDAG(B1)20:30-22:00TORSDAG(B1)20:30-22:00FREdag(B1)16:30-18:00
GUTTER 02MANDAG(B1)16:00-17:30TIRSDAG(B1)17:30-18:30ONSDAG(B1)20:30-22:00TORSDAG(B1)20:30-22:00FREdag(B1)16:30-18:00
GUTTER 03MANDAG(B1)17:30-18:45TIRSDAG(B2)15:30-17:00Torsdag(B2)15:30-17:00Fredag(B2)20:00-21:30  
GUTTER 04MANDAG(B1)17:30-18:45TIRSDAG(B2)15:30-17:00Torsdag(B2)15:30-17:00Fredag(B2)20:00-21:30  
GUTTER 05          
GUTTER 06MANDAG(B1)17:30-18:45TORSDAG(B2)19:00-20:30      
GUTTER 07ONSDAG(B1)17:15-18:00TORSDAG(B2)17:00-18:00      
GUTTER 08ONSDAG(B1)17:15-18:00TORSDAG(B2)17:00-18:00      
GUTTER 09ONSDAG(B1)17:15-18:00TORSDAG(B2)17:00-18:00      
GUTTER 10TIRSDAG(B2)18:00-19:00        
GUTTER 11ONSDAG(VAR)18:00-19:00        
GUTTER 12MANDAG(VAR)17:00-18:00